Lizards-Fekete Ló-ARES HC
10-14 (1-3,4-9,5-2)   jegyzőkönyv

Vezette
: Odor József, Pap Zoltán

Lizards -Fekete Ló: Kanczler Ádám-Pfeifer László, Balogh Bence, Németh Dániel - Cseh Róbert , Tölgyesi Attila     csere: Orosz Adrián, Ferenczi Balázs, Bíró András,Vér Tamás  edző:Juhász Ervin
Pontok: Tölgyesi Attila 4+2, Vér Tamás 1+0, Ferenczi Balázs 1+0, Balogh Bence 2+1, Cseh Róbert 2+2,Pfeifer László 0+1, Németh Dániel 0+1
Kiállítás:Tölgyesi Attila 2' (202), Pfeifer László 2' (212)
Már 12-3 is vezetett az ARES, de nagy hajrával sikerült szebbé kozmetikázni az eredményt.A hibákat könyörtelnül kihasználta pesti gárda, mi meg 10-ből csak 2 ziccert ütöttünk be!
Emberhátrány:2/1 (gólt ütöttünk)

Szombathely, 2008.03.02.
Szent-György DSE - Lizards-Fekete Ló
6-8 (4-2,1-1,1-5)   jegyzőkönyv

Vezette: Kiss Attila, Pap Zoltán
Lizards -Fekete Ló: Kanczler Ádám-Pfeifer László, Balogh Bence, Németh Dániel - Cseh Róbert , Tölgyesi Attila     csere: Balogh Márton, Ferenczi Balázs, Jákli Balázs,Bíró András  edző:Juhász Ervin

Egy harmadnyi előnyt adtunk a szombathelyi csapatnak ,de az utolsó játékrészben már csak egy csapat volt a pályán. A csapkodó stílus, és a sportszerűtlen szurkolás ellenére (meg akarták dobálni a buszt) értékes 2 ponttal lett gazdagabb a csapat.

Pontok:Cseh Róbert 4+1, Tölgyesi Attila 3+3, Balogh Bence 0+1, Balogh Márton 0+1,Németh Dániel 1+0

Vezette: László Péter, Mészáros Szabolcs

A legjobbjait nélkülöző (Darai Bence, Darai Máté) SZPK ellen ,jobb helyzetkihasználással akár a győzelmet is megszerezhette volna  a csapat.

Pontok:Cseh Róbert 3+1, Tölgyesi Attila 3+1,Bíró András 1+1, Balogh Bence 0+2, Pfeifer László 0+1
Emberelőny: 1/1

Kartal, 2008.01.20. 1400
Neumann FSE - Lizards-Fekete Ló
6-11 (0-6,3-4,3-1)   jegyzőkönyv

Vezette: ???

Lizards -Fekete Ló: Kanczler Ádám-Pfeifer László, Balogh Bence, Bíró András- Cseh Róbert , Tölgyesi Attila     csere: Balogh Márton, Ferenczi Balázs, Vér Tamás,  edző:Juhász Ervin

Több pesti csapat is kiköltözött a horribilis teremdíjak miatt Kartalra. Itt egy új tornaterem, szuper öltözők várják a csapatokat.Érdemes volt váltani.
Kissé tartalékosan érkeztek a  fiatalok, hiszen Németh Dani és Jákli Balázs sítáborban piheni ki a félév fáradalmait.
Ennek ellenére jól kezdődött a taláékozó, hiszen a 4. percben már 2-0-ra vezettünk. Egy 8 perces gólcsendet követően 4 perc alatt 4 gólt rámoltak be a fiúk, és 16:40-nél Bock Ádának az ellenfél vezetőjének időt kellett kérnie. Különösen Cseh Robi volt elemében,aki 3+2-vel zárta ezt a 20 percet. Ezek után érthetelen módon nem koncentráltak a fiúk, és bár a győzelem egy percig sem forgott veszélyben, a játék nagyott kívánni valót maga után. Rengeteg védelmi hiba, és sok egyénieskedés jellemezte a az utolsó 40 percet.
Pontok: Cseh Róbert 5+2, Balogh Bence 1+0, Bíró András 2+0, Tölgyesi Attila 3+1, Balogh Márton 0+2, Vér Tamás 0+1, Ferenczi Balázs 0+1

2007.12.09. 1730
Lizards-Fekete Ló - SZPK
3-7 (3-2,0-2,0-3)   jegyzőkönyv

Vezette:Liska Bálint, Móricz Vilmos

Lizards -Fekete Ló: Kanczler Ádám-Németh Dániel, Balogh Bence, Pfeifer László - Cseh Róbert , Tölgyesi Attila     csere: Jákli Balázs, Ferenczi Balázs, Vér Tamás, Orosz Adrián edző:Juhász Ervin

A szezon utolsó U19-es mérkőzése a pályaválasztói jog felcserlélése miatt Veszprémben került megrendezésre. A tabella élén álló, és eddig veretlen SZPK gárdáját fogadták Juhász Ervin tanítványai.
A kezdeti puhatolózást követően egy távoli lövés után kipattanó labdát vágta a kapuba  Tóth Bence (0-1). Alig másfél perc eltelével egyenlítetettünk, egy formás Cseh - Tölgyesi akció követően, Cseh Robi bombázott közelről a kapuba. (1-1). A félidő derekán egy távoli lövéssel ismét átvette a vezetést a Palánkdöngetők gárdája, de előbb Cseh Robi egyenlített, majd egy szép egyéni akciót követően Tölgyesi Attila a vezetést is megszerezte.
Sajnos, a második és a harmadik harmad már nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna, hiába játszottunk többször is emberelőnyben ( egy alkalommal 1 percig kettős előnyben sem sikerült gólt lőni).
A végén az SZPK csapata örülhetett a győzlemnek, és az őszi elsőségnek, hozzá kell tenni, hogy teljesen megérdemelten.

2007.11.11   1330
 Lizards-Fekete Ló-Szombathely
         4-5 (0-3,2-1,2-19  jegyzőkönyv

Vezette: Kővári Zoltán, Görög Tamás

Lizards -Fekete Ló: Kanczler Ádám-Németh Dániel, Balogh Bence, Pfeifer László - Cseh Róbert , Tölgyesi Attila     csere: Éder Szilveszter, Ferenczi Balázs, Vér Tamás, Orosz Adrián,Bíró András  edző:Juhász Ervin

Sajnos, a fiúk nem tudták megismételni a múlt heti teljesítményüket, és ennek vereség lett a vége. A fiúk az első 20 percet teljesen átaludták, és az első játékrészben szerzett 3 gólos hátrányt már nem sikerült ledolgozni.
A szezon utolsó mérkőzését az SZPK gárdájával lesz dece,ber elején.

Pontok: Cseh Róbert 3+0, Tölgyesi Attila 0+2, Balogh Bence 1+0
Emberelőny:1/0
Emberhátrány: 1/1 (gólt lőttünk)

Juhász Ervin tanítványai vasárnap ismét pályára lépnek.Az ellenfél a szombathelyi U19-es csapat. A vasi legények három fordulót követően 2 pontosak, hiszen a két alkalommal kikaptak (ARES, SZPK),de egy alkalommal győztesen hagyták el a pályát (Neumann). A találkozó győztese már biztosan őszi csoportharmadik. Ha a fiúk meg tudják ismételni a múlt heti pesti teljesítményüket (7-7 az ARES ellen), akkor nem lehet kétséges a két pont sorsa. Az ellenfél nagyrészt jégkorongosokból verbuválódott, így kemény ütközetre leeht számítani.Jákli Balázs,Balogh Bence és Bíró András nem tarthat a csapattal, mivel bajnoki focimeccsük lesz.
 A mérkőzés játékvezetői:Kővári Zoltán és Görög Tamás.
2007.november 11. Veszprém, Munkacsarnok 1330

2007.11.03   1630
ARES HC - Lizards-Fekete Ló
         7- 7 ( 1-3,4-4,2-0)  jegyzőkönyv

Vezette: Tóth  Imre, Vörös László
Lizards -Fekete Ló: Kanczler Ádám-Németh Dániel, Balogh Bence,Pfeifer László - Cseh Róbert , Tölgyesi Attila     csere: Éder Szilveszter, Ferenczi Balázs, Vér Tamás, Orosz Adrián  edző:Juhász Ervin

Az előzetes esélylatolgatások alapján 10-15 gólos ARES győzelemre lehetett számítani, de Juhász Ervin tanítványai betartva a edzői utasításokat, óriási bravúrral X-eltek a jóval esélyesebb pesti fiatalok ellen.Jól indult a mérkőzés, hiszen 1-0-ra,2-1-re, 4-1-ra, sőt a II.harmad 8.percéig 6-2-re is vezettünk. Az ARES 59:16-nál ütütte az egyenlítő gólt.A mérkőzésen a csapat minden tagja 100%-ot teljesített,de Kanczler Ádám teljesítménye a bravúr kategóriába tartozik.

Pontok: Tölgyesi Attila 5+0, Cseh Róbert 1+2, Balogh Bence 0+1, Ferenczi Balázs 1+0

: Török András, Tóth Péter

Lizards -Fekete Ló: Kanczler Ádám-Németh Dániel, Balogh Bence,, Pfeifer László - Cseh Róbert , Tölgyesi Attila     csere:Bíró András, Jákli Balázs, Éder Szilveszter, Ferenczi Balázs, Vér Tamás, Orosz Adrián  edző:Juhász Ervin

Szoros csatában, inkább az ellenfélnek kedvező játékvezetői felfogással, rengeteg kihagyott helyzettel:döntetlen.
Pontok: Tölgyesi Attila 3+0, Németh Dániel 1+3, Cseh Róbert 1+2, Éder Szilveszter 1+0,

Kiállítás: Jákli Balázs 2' (206), Ferenczi Balázs 2' (201)

Vezette: Kiss Attila, Liska Bálint

Az első U19-es mérkőzés egyből győzelemmel zárult a "gyíklovak" számára.
Pontok: Tölgyesi Attila 2+0, Németh Dániel 1+1, Balogh Bence 1+0, Bíró András 0+1, Pfeifer László 0+1,Cseh Róbert 0+1 illetve 1 öngól

Kiállítás: Németh Dániel 2' (206)
Emberelőny: 4/1
Emberhátrány: 1/1

U19-es bajnokság

Jelentős lépés az egyesület életében, hogy a 2007/2008-as szezonban már nem csak az OBIII-as bajnokságban szereplünk, hanem az U19-es pontvadászatba is beszállt a Fekete Ló gárdája. A MFSZ OBII-es versenykiírása kimondja, hogy az OBII-ben induló csapat köteles indítani U19-es gárdát is. Mivel ezt a Veszprém Lizards nem tudta teljesíteni, ezért a Fekete Ló gárdáját hívták segítségül. A 2007/2008-as U19-es pontvadászatban Lizards -Fekete Ló néven indulnak Juhász Ervin tanítványai.

Csapattagok
: Kanczler Ádám (kapus) - Német Dániel, Jákli Balázs, Orosz Adrián, Ferenczi Tamás,Vér Tamás,Balogh Bence (védők), Tölgyesi Attila, Cseh Róbert, Bíró András, Rajmon Dániel, Éder Szilveszter (csatárok).