10-8 (4-1,3-5,3-2)   jegyzőkönyv

Fekete Ló:Vér Tamás - Ferenczi Balázs, Gyökeres László, Németh Dániel, Tölgyesi Attila, Balogh Bence   csere:Marton Kriszián, Liska Bálint, Molnár Péter
pontok: Balogh Bence 4+2, Tölgyesi Attila 5+1, Liska Bálint 1+1,Marton Krisztián 0+1, Molnár Péter 0+1
kiállítás: Gyökeres László 2' (220), Molnár Péter 2' (201)

Ez összejött,de "kínlódós" volt. Sikerült ismét lehozni a meccset 0 védekezéssel.Azért a bronzérem meglett.

OB3-ELŐDÖNTŐ
2014.május 17.
Érd, Batthyányi Sportiskola

Fekete Ló F.E.Ajka - White Sharks "B"
4-5 (2-2,0-1,2-2   jegyzőkönyv

pontok: Balogh Bence 1+1, Tölgyesi Attila 1+0, Liska Bálint 1+2,,Gyökeres László 1+1
kiállítás: Tölgyesi Attila 2' (213) ,Tölgyesi Attila 2' (219) Ferenczi Balázs 2' (211), Balogh Bence 2+10' (reklamálás)

Ez nem jött össze.A két korai gól megnyugtatott minket,és ellentétben az egy hónappal korábbi meccshez képest a White Sharks nem adta fel. Felzárkóztak, sőt át is vették a vezetést. Gyökeres Laci és Liska Bálint góljaiaval visszavettük a vezetést,de két szerencsétlen gól elütött minket a döntőbe jutástól. A White Sharks megérdemelten nyerte meg a meccset.

A másik elődöntőben: Veszprém - Corvinus 7-5

OB3-FELSŐHÁZ
2014.április 12.
Budapest

15-3 (4-3,4-0,7-0)   jegyzőkönyv

pontok: Balogh Bence 7+2, Tölgyesi Attila 3+4, Ferencz Balázs 1+2, Liska Bálint 1+4,Németh Dániel 1+0,Gyökeres László 0+2

A kezdeti előnyönket (4-1) 3 perc alatt egyre csökkentettük,de azt követő több mibt 42 percben nem kaptunk gólt. A vártnl sokkal simább volt. Tomi jól védett.MAgunkhoz képest jól védekeztünk.Elöl Bence és Attila szinte minden gólban benne voltak.

Fekete Ló F.E.Ajka - Neumann Gödöllő
17-10 (5-4,8-3,4-3)   jegyzőkönyv

pontok: Balogh Bence 7+2, Tölgyesi Attila 3+4, Ferencz Balázs 2+2, Liska Bálint 3+2,Gyökeres László 0+2, Marton Krisztián 2+3

Sok gól, 0 védekezés.Két kapott gól emberelőnyből.Ennyi.

2014.március 22.
Veszprém

Fekete Ló F.E.Ajka - Neumann Wombats
8-6 (5-1,3-2,0-3)   jegyzőkönyv

Fekete Ló:Vér Tamás - Ferenczi Balázs, Gyökeres László, Molnár Péter, Tölgyesi Attila, Balogh Bence   csere: Németh Dániel, Liska Bálint
pontok: Balogh Bence 2+2, Tölgyesi Attila 2+1, Ferencz Balázs 1+1, Molnár Péter 1+0, Gyökere László 1+0, Liska Bálint 0+1
kiállítás: Tölgyesi Attila 5' (503) ,Ferenczi Balázs 2' (208) ,Gyökeres László 2' (201), Ferenczi Baláts 2' (219)

Balázs nyitotta meg a gólgyártást egy távoli bombával.Ez első 20 percben eldöntöttük a meccset,mert 5 gólt lőttünk.A jogos 5 perces kiállítás alatt,még Bence növelni is tudta az előnyt. Bálint kihagyott büntetője után viszont már nem lőttünk gólt (28 percig !!!). A győzelmünk ettől független nem forgott veszélyben.

Döntő: Lizards FT - Ajkai Fekete Ló 2-2, büntetőkkel 4-3

Csapat: Ferenci Balázs, Tölgyesi Attila, Balogh Bence, Gyökeres László, Németh Dániel, Molnár Péter

kép
FÉNYKÉPEK

MAGYAR KÖZTÁRSASÁG KUPA
0.forduló
SZPK-NOKIA Komárom "B"-Fekete Ló F.E.Ajka
7-6 (3-1,2-2,2-3)    jegyzőkönyv

Fekete Ló:Gyurákovics István - Ferenczi Balázs,Gyökeres László, Németh Dániel, Balogh Bence, Tölgyesi Attila
csere: Balogh Márton, Liska Bálint, Marton Krisztián
pontok: Tölgyesi Attila 4+ , Balogh Bence 3+ ,
Kiállítva: Gyökeres László 2' (szabálytalan ütés) , Balogh Márton 2' (szabálytalan ütés)

Egy kisbusznyi csapattal érkeztünk Komáromba....ráadásul időben.
Nem mi voltunk a meccs esélyesei, hiszen az SZPK pontveszteség nélkül vezeti az O2-es bajnokságot, és a legszorosabb meccsük a Phoenix ellen volt (6-5).
Ennek ellenére az első perc végén, egy kapu előtti kavarodásból Tölgyesi Attila talált be.
A következő 10 percben csak nyomoztuk a labdát,és előbb egyenlített a komáromi gárda,mjad a 15.percben a vezetést is átvették.Innentől egyenrangú ellenfelek voltunk,de mégis 3-1-es vezetésnél telt le az első 20 perc.
A következő harmadot 2-2-re hoztunk úgy ,hogy az utolsó másodpercben kaptunk egy gólt.Különösen Tölgyesi Attila volt elemében,aki már 3 gólnált járt.
A 41.percben Attila megszerezte 4.gólját,de gyorsan jött a válasz a túloldalról.Szerencsére ekkor Balogh Bence is megtalálta lövőformáját,és 2x kipókhálózta a hosszú felsőt.
Jól jellemzi a helyzetet,hogy 7-6-os SZPK vezetésnél időt kértek,és a maradék 8 másodpercet nem egy figura megjátszására használták,hanem "ráültek" a labdára.
Az eredménnyel mi mindenképpen elégedettek voltunk....jó felkészülés az OB3 következő fordulójára.A játékvezetés nagyon korrekt volt,de sajnos az ellenfél igencsak megnehezítette a sporik dolgát a sok reklamássál és palánk melletti sunyi lökésekkel.

3-2

Akik ott voltak: Balogh Bence, Ferenczi Balázs,Balogh Marci,  Tölgyesi Attila,Liska Bálint

20-7 (5-2,8-2,7-3)    jegyzőkönyv

Fekete Ló:Gyurákovics István - Ferenczi Balázs,Gyökeres László ,Balogh Márton, Balogh Bence,Liska Bálint       csere: Marton Krisztián

Pontok:Ferenczi Balázs 3+1, Liska Bálint 5+2, Balogh Bence 9+5, Gyökeres László 2+1, Balogh Márton 0+1, Marton Krisztián 1+6
Kiállítás: -

Mindössze egy cserével érkeztünk Érdre,de most nagyon összeszedett volt a csapat. Védekeztünk, és igyekeztünk minden helyzetet beütni.
Marton Krisztán 6 gólpassza klubrekord beállítás,és az utolsó haramdban kiosztott 5 gólt érő átadása csapatrekord.

Fekete Ló F.E.Ajka-Veszprém Lizards OS
4-7 (1-2,1-2,2-3)    jegyzőkönyv

Pontok:Balogh Bence 2+0, Balogh Márton 1+0, Gyökeres László 1+0, Marton Krisztián 0+1, Liska Bálint 0+2
Kiállítás: Liska Bálint 2' (szabálytalan ütés)
Elfáradtunk.Végig futottunk az eredmény után,de ma jobb volt a Veszprém.

3-2

Akik ott voltak: Bartos Zoltán, Németh Dániel, Balogh Bence, Ferenczi Balázs + 8 !!! veszprémi fiatal.

1.FORDULÓ
Veszprém
2013.november 17.

11-7 (2-1,5-4,4-2)    jegyzőkönyv

Fekete Ló:Marton Krisztián - Molnár Péter,Gyökeres László ,Ferenczi Balázs, Tölgyesi Attila , Balogh Bence       csere: Juhász Ervin, Liska Bálint, Vér Tamás

Sajnos nem vettük komolyan az ellenfelet, és ez meg is mutatkozott a védekezésben.
Bence büntetőt értésített.A kapuban Marton Krisztián állt,és egész jól védett. Peti bokasérülést szenvedett.

Pontok
:Ferenczi Balázs 3+0, Liska Bálint 1+2, Balogh Bence 3+4, Tölgyesi Attila 3+1, Gyökeres László 1+0
Kiállítás: Balogh Bence 2' (szabálytalan lökés)

Fekete Ló F.E.Ajka-Lizards Old School
7-6 (1-2,1-1,5-3)    jegyzőkönyv

Fekete Ló:Ferenczi Balázs - Németh Dani,Gyökeres László ,Balogh Márton, Tölgyesi Attila , Balogh Bence       csere: Juhász Ervin, Liska Bálint, Vér Tamás, Marton Krisztián

Igazi presztízcsata.Jó hangulatban telt a meccs,de a játékvezetői ítéletek néha korbácsolták a kedélyeket.A védelem megint átjáróház volt,és a támadásaink is döcögtek. A Balogh-Balogh-Tölgyesi triónak a III.harmadban 3 perc is elég volt 3 gól összehozásához.
Pontok: Balogh Bence 2+1, Balogh Márton 3+0,Tölgyesi Attila 2+1, Gyökeres László 0+3
Kiállítás: Gyökeres László 2x2' (fejelés, sportszerűtlen magatartás), Tölgyesi Attila 2' (sportszerűtlen magatartás), Németh Dániel 2' (kezezés)

(RÉGI FFL)
1.FORDULÓ
Dunaújváros
2013.október 20.

6-3
Az első 7 percben ütöttünk 5 gólt,az azt követő 35-ben pedig egyet.

Fekete Ló - Rudas,Dunaújváros
9-5
1-0 sőt 3-1-re is az ellenfél vezetett,de Balogh Bence 6+1-es telejsítményével könnyedén győztünk.

Fekete Ló - ARES
6-5
A meccs sima volt és a végén egy kis kakaskodást is belefért:)
Ezzel megnyertük az Amatőr Liga első játéknapját.A kapuban (igen jó teljesítményt nyújtva) HARTINGER ZOLI térdelt.

A csapat tagjai: Hartinger Zoltán, Ferenczi Balázs, Vér Tamás, Balogh Bence, Balogh Márton, Molnár Péter és Liska Bálint

FÉNYKÉPEK

A SZEZON KEZDETE

A múlt héten hivatalosan is jelentkeztünk az idei bajnokságra.Az OB3 mellett az Amatőr Bajnokságban és a Magyar Kupában is kipróbáljuk magunkat.

A csapatból távozott Török András (Kurd) - Veszprém Old School,és Kanczler Ádám - SZPK Nokia Komárom "B".

Az edzések a jövő héten (október első hete) kezdődnek!