Fekete Ló
:Ferenczi Balázs- Gyökeres László - Balogh Bence, Németh Dániel, Tölgyesi Attilla,Liska Bálint
pontok: Liska Bálint 0+1, Balogh Bence 1+1 Tölgyesi Attila 1+0, Németh Dani 1+0
kiállítva: Gyökeres László 2' (szabaálytalan ütés),

Petit elvittük az vasútállomásra, kajáltunk....és ezzel el is dőlt.Bár tudtunk,hogy egy 4 gólos győzelemmel miénk a bajnoki arany,de ettől most messze voltunk.Elfáradtunk.Az utolsó negyedben Laci sem tudott játszani,és 4+1-ben fejeztük be.A legnagyobb veresége a csapatnak,

A csapat végül az OB3-as bajnokság bronzérmét szerezte meg.

Fekete Ló
:Ferenczi Balázs- Molnár Péter, Gyökeres László - Balogh Bence, Németh Dániel, Tölgyesi Attilla   csere: Liska Bálint
pontok: Liska Bálint 0+2, Balogh Bence 2+0 Tölgyesi Attila 2+0
kiállítva: Molnár Péter 2' (sportszerűtlen magatartás), Liska Bálint 2' (kezezés)

Ez már a legjobb három között.Jó meccs volt.Szerencsés gólokkal vezetett a Rudas,de előbb Tölgyesi,majd Balogh villant,és máris 2-2.Már 1-1 gól született az első 20 percben,és utána a maradék 40-ben összesen 1-1.59:59-nél büntetőhöz jutottunk,de Bence a kézilabda kapura célzott...azt sem találta el!:)

Fekete Ló F.E.Ajka -Phoenix "B"
11-7(4-0,3-4,4-3) jegyzőkönyv

Fekete Ló
pontok: Liska Bálint 2+3, Balogh Bence 4+1,Gyökeres László 0+1, Tölgyesi Attila 5+2, Molnár Péter 0+1
kiállítva: Gyökeres László 2' (szabálytalan lökés), Tölgyesi Attila piros lap (sportszerűtlen magatartás)

Mivel az alapszakasz 2.helyén végeztünk,így az 5.helyzett Phoenix ellen volt egy meccsünk a legjobb háromba jutásért.Már az elutazás is kérdéses volt,hiszen megint nem volt kapusunk,de Bazsi bevállalta,így mentünk.Jó kezdés.Az ellenfél a 21.percben lőtte az első gólját,de akkor már 5-0-ra vezettünk.A Balogh-Tölgyesi csatárpáros elemében volt,az össztermésük 9+3.

OB3 - 4.játéknap
Szeged

Fekete Ló F.E.Ajka -Sopron
5-12(1-3,3-3,1-6) jegyzőkönyv

Fekete Ló:Molnár Péter- Ferenczi Balázs, Magyar Attila ,Gyökeres László - Balogh Bence, Liska Bálint
pontok: Liska Bálint 2+1, Balogh Bence 1+3,Gyökeres László 0+1, Ferenczi Balázs 2+0

Erre a meccsre már nagyon elfáradtunk.Bár Balázs góljával már az 1.percben vezettünk,de utána végig futottunk (később kocogtunk) az eredmény után.
Hazafele szétment a kisbusz jobb hátsó futóműve,de amit a veszprémi kútnál láttunk,az örökre az agyunkba égett!:)

5-3(1-0,3-2,1-1) jegyzőkönyv

Fekete Ló:Ferenczi Balázs- Molnár Péter, Magyar Attila ,Gyökeres László - Balogh Bence, Liska Bálint
pontok: Liska Bálint 2+1, Balogh Bence 3+1,Gyökeres László 0+1

És igen,ismét csere nélkül,de lagalább be tudtunk menni olajért!:).Amúgy nagy győzelem volt,mert végig védekezni kellett,és csak a kontrákra játszottunk.Bazsi jól védett,a védelem stabil volt.Lehetett volna nagyobb különbség is.

2016.január 24.
OB3 - 3.játéknap
Dunaújváros

12-8 (3-3,2-3,7-2) jegyzőkönyv

Fekete Ló:Balogh Márton- Ferenczi Balázs, Németh Dániel, Molnár Péter - Balogh Bence, Tölgyesi Attila
csere:Liska Bálint,Marton Krisztián
pontok:Balogh Bence 6+1, Ferenczi Balázs 0+2, Tölgyesi Attila 3+0,Liska Bálint 3+2, Marton Krisztián 0+1, Németh Dániel 0+1

Fekete Ló F.E.Ajka -Rudas FT
8-9 (1-2,1-6,6-1)  jegyzőkönyv

Fekete Ló:Ferenczi Balázs - Balogh Márton, Németh Dániel, Molnár Péter - Balogh Bence, Tölgyesi Attila

csere:Liska Bálint, Marton Krisztián
pontok: Balogh Bence 4+1, Tölgyesi Attila 2+2, Liska Bálint 0+2, Marton Krisztián 1+1, Németh Dániel 0+1, Molnár Péter 1+0

Egy kicsit belealutunk a meccsbe.Főleg a második 20 percben,így hiába hajráztunk nagyot,ez csak egy szoros vereségre volt elég.

2015.december 29.
15.Szilveszter Floorball OPEN
TORNAGYŐZELEM

Bajnoki kupával tért haza a Bartos Zoltán,Balogh Bence, Balogh Márton, Tölgyesi Attila,Ferenczi Balázs alkotta csapat a Törökbálinton megrendezett tornáról. Itt lettek kipróbálva az új mezek is.
KÉPEK

2015.december 6. Veszprém
2 győzelem a megyeszékhelyen

Fekete Ló F.E.Ajka -Phoenix FB "B"
17-11(6-5,4-2,7-4)  jegyzőkönyv

Fekete Ló:Molnár Péter - Gyökeres László,Ferenczi Balázs, Németh Dániel - Balogh Bence, Tölgyesi Attila    csere: Marton Krisztián,Juhász Ervin , Liska Bálint, Balogh Márton

Mivel nekünk kellett pakolni,így kivételesen időben idértünk.Kanczler Ádám nem jött,így megint a vészkapus megoldáshoz nyúltunk. Peti sérülés miatt önként bevállalta...ezúton is köszönjük.A meccs igazi gólparádét hozott.A védekezéssel egyik csapat sem törődött igazán,és ebből mi jöttünk ki jól.A Balogh testvérek nagyon jó napot fogtak ki,hiszen mindketten talán életük meccsét játszották (Bence 10+0,Marci 2+6). Mindeki hozta a jó átlagot,még a kapuban újonc Peti is megbízható volt.Egyedül a csapatkapitány Liska Bálint produkálta pályafutása legszánalmasabb meccsét.Az utolsó negyedben szerzett 1+1-e,nem mutatja,hogy mennyire formán kívül volt!:)
Gyökeres Laci megszerezte pályafutása 100. pontját.Gratulálunk.

Pontok: Balogh Bence 10+0, Balogh Márton 2+6,Juhász Ervin 0+1, Tölgyesi Attila 2+3, Gyökeres László 1+2, Marton Krisztián 1+1, Ferenczi Balázs 0+1, Liska Bálint 1+1

Fekete Ló F.E.Ajka -Soproni Ászok
6-5(2-3,2-0,2-2)  jegyzőkönyv

Fekete Ló:Molnár Péter - Gyökeres László,Ferenczi Balázs, Németh Dániel - Balogh Bence, Tölgyesi Attila    csere: Liska Bálint, Balogh Márton

Ervin és Krisztián már nem tudott maradni,Bartos Zolinak nem indult a kocsija,így a szokásos 2 cserével álltunk fel.Azt hittük,hogy könnyebb lesz,de nagyon meg kellett küzdeni a győzelemért.
Attila megszerezte pályafutása 100.gólpasszát. Gratulálunk!
Pontok: Balogh Bence 2+0,Tölgyesi Attila 1+2, Gyökeres László 1+0, Liska Bálint 1+3
Kiállítva:Ferenczi Balázs 2' (szabálytalan lökés)

2015.október 3. Dunaújváros
50%-os szezonkezdet

Fekete Ló F.E.Ajka -Rudas FT.Dunaújváros
5-4 (2-2,1-1,2-1)  jegyzőkönyv

Fekete Ló:Ferenczi Balázs- Gyökeres László, Németh Dániel - Liska Bálint,Balogh Bence, Tölgyesi Attila   csere:Molnár Péter

A forgatókönyv a szokásos volt.Először még annyian voltunk,hogy 2 autó kellett volna,de végül egy cserével utaztunk el.A megérkezésünk is szokásos volt.Éppen beestünk.
Balázs vállalta a hálátlan kapussorsot,de végül is kivédte az ellenfél szemét.Végre védekeztünk,és a lendületünk a meccs végéig kitartott. Egy év kihagyás után Balogh Bence is pályára lépett,és egész jól mozgott!:)

pontok:Tölgyesi Attila 1+1,Liska Bálint 0+1, Molnár Péter 2+0, Balogh Bence 2+1

9-12 (6-3,2-2,1-7)  jegyzőkönyv

Úgy kezdődött,hogy sétegalopp lesz.3-0-ra,6-3-ra és 8-5-re is vezettünk.A 3.harmad elején 5 perc alatt kiegyenlített a Szeged.Ekkor Bence még tudott válaszolni,de utána zsinórban 4 gólt kaptunk,és teljesen megérdemelten nyert a szegedi csapat.Saját magunkat vertük meg azzal,hogy nem vettük komolyan a meccset.

pontok:Tölgyesi Attila 4+1,Liska Bálint 3+2, Ferenczi Balázs 0+1, Balogh Bence 2+5
kiállítva: Liska Bálint 2' (szabálytalan távolság)